O nás

Náš příběh

Od nesmělých začátků za volantem doprovodného vozidla až k vlastní společnosti.

Rok 2013
Ze země do vzduchu!
V roce 2013 jsem se odhodlal k přesunu od volantu doprovodného vozidla do koše balonu. Začal jsem s pilotním výcvikem a po 5 měsících získal pilotní průkaz.
Rok 2013
Rok 2015
Mistrovství republiky
V roce 2015 jsem se ještě jako poměrně nezkušený pilot zúčastnil Mistrovství republiky v balonovém létání. Závodní lety byly velkou zkušeností, kterou jsem dále mohl zužitkovat při obchodních letech s pasažéry. Ty jsem začal během tohoto roku také provozovat pro různé společností v ČR.
Rok 2015
2017 - 2018
Létání na plný úvazek
Na tyto dva roky se létání balonem stalo mým hlavním zaměstnáním. Každý tento rok jsem nalétal přes 100 letů. Dalším obrovským zážitkem z tohoto období byla účast na Mistrovství Evropy v létání v Debrecénu.
2017 - 2018
Rok 2020
Začali jsme to dělat podle sebe
Rok 2020 byl zlomový. Založili jsme balonovou společnost pod vlastním jménem. Eliminovali jsme to, co se nám na létání u ostatních firem nelíbilo. Zaměřili se na to, co se Vám přináší radost. S jediným cílem - spokojený zákazník!
Rok 2020
Let balónem s námi Vás okouzlí stejně jako kdysi mě. Slibuji!
Honza (Braun)

Seznamte se s našim týmem.

Honza (Braun)

Pilot, 33 let

Absolvent VUT Brno. V balonu ho od ostatních pilotů poznáte tak, že má při ruce vždy velký fotoaparát. Je totiž také nadšený fotografkrajinář se zálibou v cestování po vysokých horách. Absolvoval mimo jiné na vlastní pěst treky v Nepálu okolo Everestu nebo cestu kolem pohoří Cordillera Huayhuash natěžko v peruánkých Andách.

„K balónovému létání jsem se dostal před 9 lety a okamžitě mě uchvátilo. Prošel jsem řadou malých i velkých balónových společností. Létám na závodech (MČR, ME) a fiestách. Do své firmy jsem si vzal z každé zkušenosti to nejlepší a přidal i něco ze sebe, abych Vám mohl zprostředkovat se svým týmem co nejlepší zážitek.“

Katka

Marketing a objednávky, 30 let

V civilním povolání učitelka na ZŠ, aktuálně na mateřské dovolené. Mimo objednávek a marketingu má na starost pilota a jejich dvě děti, když tatínek lítá ve vzduchu.

Doprovodná posádka holky

Peťa

Letuška, 20 let

Studuje Gymnázium v Tišnově.

Áďa

Letuška, 21 let

Studuje MU Brno.

Doprovodná posádka kluci

Kuba

Řidič, 25 let

Absolvent VUT.

Honza

Řidič, 19 let

studuje IT a závodně plave.

Nerozhodli jste se? Poradíme vám

Napište mi svůj telefon, rád Vám zavolám a společně vybereme to nejlepší na míru pro Vás. Nebo Vám v krátkém emailu vysvětlíme, proč je létání s námi větší zážitek než jinde!